Strona główna
O firmie
Oferta
Woda i dystrybutory butlowe
Woda butelkowana
5Plus
Dolina Baryczy
Aqua Żywiec
Rodowita z Roztocza
Cisowianka
Muszynianka
Dystrybutory filtrujące - System POU
Zalety Systemu POU
Dystrybutory HC66L
Dystrybutory XJM 1596
Dystrybutory Aquarius i Ambiente
Dystrybutory Kalix
Dystrybutory OVIO OHC-500U
Artykuły medyczne
Opakowania ekologiczne
Woda
Mineralpol Żywiec, jedyna rozlewnia z Żywca
Woda źródlana dla biura i domu najwyższej jakości
Zamów
Kontakt

Dystrybutor wody 

 

biuro@unikatdystrybucja.pl  606 268 028

Mineralpol Żywiec, jedyna rozlewnia z Żywca

Firma Mineralpol-Żywiec została założona w 2000 r. Zlokalizowana jest w malowniczym mieście Żywiec u podnóża góry Grojec, na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Dodatkowo jest jedyną rozlewnią z Żywca, która swoją wodę czerpie z głębinowego źródła Św. Florian zlokalizowanego w Żywcu.
Wykorzystując zasoby naturalnej wody źródlanej, czerpanej z głębinowego źródła S1 –Św. Florian w Żywcu, oferujemy najwyższej jakości produkt marki znanej na całym świecie. Specjalizujemy się w dostarczaniu naturalnej wody źródlanej w butli o pojemności 18,9 L oraz 11 L.
W procesie produkcyjnym wykorzystywane są najnowsze technologie w dziedzinie rozlewnictwa naturalnych wód źródlanych, oraz stosuje się rygorystyczne zasady systemu HACCP i ISO 2001 co sprawia, że woda ŻYWIEC - 2000 jest najwyższej jakości.

Woda ŻYWIEC - 2000 pochodzi ze złóż udokumentowanych zasobów, izolowanych geologicznie od zanieczyszczeń zewnętrznych, trafia ze źródła bezpośrednio do butli. Producent nie stosuje żadnych substancji czy filtrów, które mógłby zaburzyć jej naturalne właściwości. Oznacza to, że woda którą Państwo otrzymujecie posiada identyczne właściwości mineralne, które stworzyła natura.

Woda jest niskomineralizowana i niskosodowa, dzięki czemu może być spożywana bez ograniczeń oraz idealnie nadaje się do parzenia kawy, herbaty i przygotowania potraw. Firma Mineralpol, której jesteśmy dystrybutorem, jest jedyną w Polsce rozlewnią posiadającą własne źródło (odwiert S1 św. Florian – 2000) w miejscowości Żywiec.

UNIKAT DYSTRYBUCJA

MAGAZYN DYSTRYBUCYJNY:
ul. Szaniawskiego 5
92-617 Łódź

 

 

 

ADRES KORESPONDENCYJNY - BIURO FIRMY:
ul. Partyzantów 8
95-040 Koluszki

Clean Advantage

 

KONTAKT
606 268 028
512 851 514
42 671 78 77
511 571 798

biuro@unikatdystrybucja.pl
handel@unikatdystrybucja.pl
logistyka@unikatdystrybucja.pl

Strona główna
O firmie
Oferta
Woda
Zamów
Kontakt