Strona główna
O firmie
Oferta
Woda i dystrybutory butlowe
Woda butelkowana
5Plus
Dolina Baryczy
Aqua Żywiec
Rodowita z Roztocza
Cisowianka
Muszynianka
Dystrybutory filtrujące - System POU
Zalety Systemu POU
Dystrybutory HC66L
Dystrybutory XJM 1596
Dystrybutory Aquarius i Ambiente
Dystrybutory Kalix
Dystrybutory OVIO OHC-500U
Artykuły medyczne
Opakowania ekologiczne
Woda
Mineralpol Żywiec, jedyna rozlewnia z Żywca
Woda źródlana dla biura i domu najwyższej jakości
Zamów
Kontakt

Dystrybutor wody 

 

biuro@unikatdystrybucja.pl  606 268 028

O firmie

Nasze doświadczenie w branży zdobywamy nieprzerwanie od roku 2000. W wyniku tych prac powstała firma Unikat Dystrybucja, której założenie datujemy na rok 2006.

Od początku swojej działalności zajmujemy się dystrybucją wody pitnej do obiektów o charakterze biznesowym i prywatnym.
Dbamy o satysfakcję klientów i pozyskujemy coraz większą rzeszę nowych konsumentów. Oferowana przez nas woda jest produktem wysokiej jakości, jednocześnie wyróżnia ją na rynku odpowiednie dopasowanie do potrzeb odbiorców dlatego jest konkurencyjna cenowo. Zaopatrujemy naszych klientów w zdrową i smaczną wodę wprost do zakładów pracy, biur, urzędów oraz klientów indywidualnych. Dodatkowo w ofercie posiadamy urządzenia do dozowania wody w butlach 18,9L z możliwością jej schładzania i podgrzewania, oraz inne akcesoria.

Głównym oferowanym przez nas produktem jest woda  Żywiec 2000 -  jest ona jedyną oryginalną wodą z serca samego Żywca, bowiem wszystkie inne wody mające w swej nazwie to piękne miasto są jedynie wodami z okolic Żywca. Nasza woda jest niskozmineralizowana  i niskosodowa, dzięki czemu może być spożywana bez ograniczeń zarówno przez dzieci jak i osoby dorosłe. Producent firma Mineralpol nie stosuje żadnych substancji czy filtrów, które mogłaby zaburzyć jej naturalne właściwości. Oznacza to, że woda którą Państwo otrzymujecie posiada identyczne właściwości mineralne, jakie stworzyła w niej natura.

Dodatkowo oferujemy szereg wód mineralnych w opakowaniach typu PET 0,5L, 0,6L i 1,5L gazowanych i niegazowanych, chrakteryzujących się wysoką jakością i dobrą ceną, które idealnie uzupełniają zapotrzebowanie na wodę dla pracowników różnego rodzaju zakładów pracy, biur, urzędów, itp.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą, dzięki czemu zyskacie Państwo solidnego partnera, który dba o wysoką jakość swoich usług.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

UNIKAT DYSTRYBUCJA

MAGAZYN DYSTRYBUCYJNY:
ul. Szaniawskiego 5
92-617 Łódź

 

 

 

ADRES KORESPONDENCYJNY - BIURO FIRMY:
ul. Partyzantów 8
95-040 Koluszki

Clean Advantage

 

KONTAKT
606 268 028
512 851 514
42 671 78 77
511 571 798

biuro@unikatdystrybucja.pl
handel@unikatdystrybucja.pl
logistyka@unikatdystrybucja.pl

Strona główna
O firmie
Oferta
Woda
Zamów
Kontakt